wysokość dofinansowania kursów metodyczno językowych comenius

comenius informacje o kursach dla nauczycieli
warunki uczestnictwa w kursach metodycznych comenius
dofinansowanie kursów metodycznych comenius
terminy kursów metodyczno językowych comenius

pytania i odpowiedzi - kursy metodyczno językowe comenius

katalog kursów comenius
angielski
niemiecki
francuski
hiszpański
włoski

zgłoszenie na kurs metodyczno językowy za granicą comenius

kursy metodyczno językowe comenius - glossa
kontakt w sprawie kursów metodyczno językowych comenius 

Wysokość dofinansowania kosztów związanych z wyjazdem na kurs metodyczno językowy comenius jest co roku inna i w bieżącym roku jest ona określona dla każdej z kategorii wydatków, a nie jako maksymalna suma grantu.

W przypadku większości oferowanych przez nas kursów kwota grantu powinna pozwolić na całkowite pokrycie w całości wszystkich kosztów związanych z uczestnictwem w kursie:

1. koszty uczestnictwa w dwutygodniowym intensywnym kursie metodyczno językowym o ile jego koszt nie przekracza kwoty 750EUR / 690 GBP Wybierając kurs droższy od podanej tu kwoty należy różnicę pokryć z własnej kieszeni. Dlatego też prosimy na to zwrócic uwagę przy wyborze kursu.

2. koszty związane z dojazdem/przelotem na kurs (przy założeniu że uczestnik kursu stosuje najkorzystniejsze taryfy przejazdowe - np. klasę ekonomiczną w samolocie lub 2 klasę pociągu) do wysokości 350 EUR (Austria, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy), 400 EUR (Hiszpania, Francja, Irlandia), 500 EUR (Malta).

3. Koszty zakwaterowania i utrzymania pokrywane są w kwocie zależnej od kraju wyjazdu na kurs i wynoszą:  961 EUR (Malta), 1304 EUR (Irlandia), 1578 EUR (Wielka Brytania), 1235 EUR (Austria), 1098 EUR (Niemcy), 1304 EUR (Włochy), 1372 EUR (Francja), 1167 EUR (Hiszpania) za 2 tygodnie. Zwykle pozwala to na swobodne pokrycie w 100% wszystkich kosztów.

 

 
info@comenius.pl, 012 429 40 51
Oferujemy kursy metodyczne dla nauczycieli z oferty SJO GLOSSA - www.glossa.pl
Polecamy: kursy językowe, obozy językowe, Krakow apartments, Network Monitoring Software, Krakow apartments, ranking szkół językowych, zestawienie kursów językowych, stempek.pl Polski, krok po kroku Polish language courses obozy językowe za granicą wyjazdy językowe wyjazdy językowe online polish courses